Moduł ZNShine Solar 405 Wp

Nowość w ofercie Idea PV – moduły ZNShine Solar 405 Wp.

Rynek fotowoltaiczny rozwija się bardzo szybko. W dbałości o najwyższą jakość rozwiązań nasza firma szuka najlepszych produktów na rynku. Dziś przedstawiamy nowy moduł fotowoltaiczny, który rozszerzy naszą ofertę. Najważniejsze zalety oraz kilka informacji na temat pracy znajdziesz poniżej.

Oferowany przez nas panel fotowoltaiczny wyprodukowała firma ZNShine Pv-Tech Co., LTD, założona w 1988 roku. Jest ona wiodącym producentem wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych. Firma może pochwalić się produkcją o mocy 3,2 GW rocznie. ZNShine Solar 405 Wp to moduł bifacjalny, wyposażony w grafenową powłokę samoczyszczącą, która pozwala ograniczyć osadzanie się pyłów oraz zwiększa moc panelu. Struktura podwójnego szkła minimalizuje mikropęknięcia, zabezpiecza przed wpływem warunków zewnętrznych, co zapewnia wolniejsze zużywanie modułu. Oznacza to, że instalacja oparta na modułach ZNShine Solar 405 pozwoli skrócić czas oczekiwania na zwrot inwestycji.

Zalety modułu ZNShine Solar 405 Wp:

  • laserowa obróbka krzemu zapobiegająca mikropęknięciom;
  • większa moc wyjściowa – wyższa sprawność przy słabym oświetleniu (mgła, zachmurzenie, poranek);
  • technologia Bifacial – dodatkowy uzysk energii do 25%;
  • sprawność modułów na poziomie 20,66%;
  • gwarancja produktowa: 12 lat
  • gwarancja na uzysk: 30 lat;
  • wysoka odporność na korozję;
  • grafenowa powłoka samoczyszcząca – promienie UV rozkładają zanieczyszczenia na szybie (fotokataliza), a deszcz je spłukuje. Dzięki właściwościom hydrofilnym powłoki woda rozlewa się po szkle i szybko spływa, nie zostawiając śladów w postaci zacieków.

Trzy podstawowe parametry zwiększające uzysk energii w technologii bifacial:

1. Bifacial wykorzystuje światło odbite i rozproszone, aby zwiększyć wytwarzanie energii o 10–30%.2. Technologia sprawdza się także przy wysoce odblaskowych elementach takich jak: woda, piasek, łąka, jasne powierzchnie odblaskowe.3. Zyskujesz więcej korzyści (szczegóły na rysunku poniżej).Jesteś zainteresowany? Napisz – nasz doradca skontaktuje się z Tobą!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ODDZWONIMY W CIĄGU 24 GODZIN.

Zacznij dbać z nami o środowisko
i o swój portfel.

DORADCA W TWOIM REGIONIE!
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

    Czym jesteś zainteresowany?