Twoja instalacja PV na starych zasadach

Skorzystaj z rozliczenia energii na starych zasadach oraz otrzymaj dotację z programu „Mój Prąd”. Jeśli podpiszesz umowę do końca lutego 2022 r., gwarantujemy, że Twoja instalacja zostanie zamontowana do 31.03.2022 r.

Decydując się już teraz, zyskujesz pewność, że zostaniesz prosumentem na korzystnych warunkach. Zaletami tego rozwiązania są:

  • niezależność energetyczna – instalacja dobierana jest do Twoich potrzeb i zużycia. To pozwala na obniżenie rachunku za energię elektryczną nawet o 90%. Składają się na niego tylko opłaty stałe.
  • dokładna kontrola energii wyprodukowanej oraz zmagazynowanej. Każdy falownik łączy się z aplikacją, dzięki której na bieżąco można monitorować ilość energii pobranej oraz zmagazynowanej.
  • inwestycja długofalowa – montaż instalacji fotowoltaicznej przy obecnych cenach prądu oraz dotacji zwraca się już po 5 latach.
  • obniżenie rachunków za prąd. Ceny prądu z roku na rok są coraz wyższe – decydując się na zakup instalacji, masz pewność że Twój rachunek nie wzrośnie.
  • troska o środowisko naturalne – dbasz o przyrodę oraz obniżasz emisję dwutlenku węgla do atmosfery.
  • korzystanie z upustów energii – to rozwiązanie pozwala wykorzystać zimą nadwyżki energii wyprodukowanej w miesiącach letnich. Na 1 kWp energii elektrycznej wprowadzony do sieci można odzyskać 0,8 kWh.

Warto połączyć montaż paneli np. ze stacją ładowania pojazdów elektrycznych. Takie rozwiązania będą promowane wyższymi kwotami dotacji w nowej edycji programu „Mój Prąd”.

Już w kwietniu zmieni się ustawa o prosumentach. Program nie będzie tak korzystny jak do tej pory. Nie zwlekaj! Warto postawić na instalację fotowoltaiczną już teraz i cieszyć się niższą ceną za energię elektryczną.

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Idea PV, masz pewność otrzymania dotacji z programu „Mój Prąd”. Nasza firma posiada 99,3% skuteczności, jeśli chodzi o pozytywnie rozpatrzone wnioski o dotacje. Oferujemy także podzespoły najwyżej klasy i dbamy o naszych klientów na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia – od audytu na serwisie kończąc.

Już w pierwszym kwartale rusza nowy nabór do kolejnej edycji rządowego programu „Mój Prąd” Więcej o naborze przeczytasz tutaj.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ODDZWONIMY W CIĄGU 24 GODZIN.

Zacznij dbać z nami o środowisko
i o swój portfel.

DORADCA W TWOIM REGIONIE!
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

    Czym jesteś zainteresowany?