Dotacje OZE
Twój sposób na oszczędności

Decydując się na zakup urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii, możemy liczyć na różnego rodzaju formy wsparcia. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych dotacji dostępnych w roku 2021.

Zastosowanie fotowoltaiki może obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 90%. To rozwiązanie świetnie wpisuje się w troskę o środowisko naturalne. Działania o charakterze proekologicznym popierają rządzący. Na zakup własnej przydomowej instalacji można otrzymać dotację. Dla osób zainteresowanych montażem instalacji fotowoltaicznej przygotowano program „Mój Prąd”.

Osobom decydującym się na wymianę starego kotła na ekologiczne źródło ciepła przysługuje dotacja z programu „Czyste Powietrze”. Można skorzystać z dofinansowania na panele fotowoltaiczne, kolektory słoneczne, pompy ciepła oraz docieplenie budynków jednorodzinnych.

Ulga termomodernizacyjna premiuje wszelkie inwestycje związane z poprawą gospodarki cieplnej w domach jednorodzinnych. Uwzględnia ona całkowitą lub częściową zmianę pozyskiwania energii na źródła odnawialne (np. panele fotowoltaiczne). Z ulgi termomodernizacyjnej mogą skorzystać wszystkie osoby rozliczające się poprzez formularz PIT.

Inwestycja w odnawialne źródła energii staje się coraz bardziej powszechna i opłacalna. Program „Agroenergia” skierowany jest do rolników i dotyczy modernizacji gospodarstw rolnych. Wszystkie programy mają na celu ochronę środowiska naturalnego oraz poprawę jakości życia. Oferowane wsparcie sprzyja rozwiązaniom z zakresu odnawialnych źródeł energii. Firma Idea Pv oferuje preferencyjne pożyczki, aby wesprzeć osoby zainteresowane montażem instalacji fotowoltaicznej czy wymianą nieefektywnych źródeł ogrzewania. Dzięki naszej współpracy z bankami kredyt jest niskooprocentowany, nie wymaga wkładu własnego, a maksymalna liczba rat wynosi 120.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ODDZWONIMY W CIĄGU 24 GODZIN.

ZACZNIJ OSZCZĘDZAĆ JUŻ DZIŚ
I OTRZYMAJ DOTACJĘ!

DORADCA W TWOIM REGIONIE!
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

    Czym jesteś zainteresowany?