Zadzwoń: 33 480 25 25 | Email: kontakt@ideapv.pl

_Idea_PV_HP_EV_ALL_COLOR_&_BLACK_Obszar roboczy 1 kopia 4

Idea EV - Stacje ładowania Twojego samochodu elektrycznego.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych Idea EV wpisują się doskonale w obecny trend elektromobilności – transportu pojazdami napędzanymi silnikami elektrycznymi.

Ta rewolucja w przemyśle motoryzacyjnym pozwoli nam poruszać się samochodami, które dzięki naszym ładowarkom Idea EV, nie zatruwają środowiska, a instalacja fotowoltaiczna na naszym dachu pozwoli udać się w drogę bez tankowania na stacjach paliwowych.

Jazda samochodem za darmo, zawsze o tym marzyliśmy. Pełną niezależność daje nam ładowarka garażowa, która może pracować – ładować nasz samochód elektryczny, gdy śpimy, spędzamy wolny czas w towarzystwie rodziny lub przyjaciół.

Przykłady zastosowania

Idealna stacja ładująca do Twojego domu

Wysoka wydajność, niskie koszty utrzymania i przyszłościowa, Idea EV oferuje bezproblemowe ładowanie w domu. Jej modułowa konstrukcja i prosty interfejs sprawiają, że ładowanie i instalacja pojazdów elektrycznych jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Inteligentna i połączona, przydomowa ładowarka Idea EV zapewnia wgląd w sesję ładowania w czasie rzeczywistym oraz zdalne sterowanie i monitorowanie.