Najbardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenie grzewcze dla domu

Pompa ciepła to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenie grzewcze dla domu. W połączeniu z fotowoltaiką staje się niezawodnym i darmowym źródłem ciepła na długie lata. Sprawdza się również jako darmowa klimatyzacja. Idealna w nowych inwestycjach, domach jednorodzinnych, firmach, a także podczas modernizacji istniejącej instalacji. Skorzystaj z naszej oferty – wraz z pompą ciepła zyskasz także elektrownię słoneczną do jej darmowego zasilania, a każda wydana złotówka szybko do Ciebie wróci.

System może zapewnić niemal zerowe rachunki za energię elektryczną oraz brak emisji dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń do atmosfery, ponieważ wykorzystywana energia pochodzi w całości ze środowiska naturalnego. W domu ogrzewanym pompą ciepła nie zachodzi proces spalania i emisji zanieczyszczeń, system grzewczy jest bezobsługowy i w pełni automatyczny, znakomicie wpisuje się w politykę czystego powietrza w Polsce i nadaje się do stosowania zarówno w budynkach poddawanych termomodernizacji, jak i nowo budowanych.

Idea PV wprowadza do oferty nowy produkt – zestaw PC+PV z inwerterowym monoblokiem szwedzkiego producenta o modulowanej mocy grzewczej od 8 do 12 kW z wbudowaną funkcją chłodzenia.

Zapytaj o szczegóły naszych doradców.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ODDZWONIMY W CIĄGU 24 GODZIN.

Zacznij dbać z nami o środowisko
i o swój portfel.

DORADCA W TWOIM REGIONIE!
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

    Czym jesteś zainteresowany?