Najbardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenie grzewcze dla domu

Wydajne urządzenie grzewcze do domu, niezawodne źródło ciepła?

Pompa ciepła to doskonały wybór zarówno dla firm, jak i budynków mieszkalnych. Sprawdzi się także podczas modernizacji istniejącej instalacji.

Pompa ciepła – dlaczego to opłacalne rozwiązanie?

Ogrzewanie domu i nie tylko.

Pompa ciepła pełni przede wszystkim funkcję instalacji centralnego ogrzewania. Warto jednak pamiętać, że służy także do podgrzewania wody. Tym samym przyczynia się do obniżenia miesięcznych rachunków za użytkowanie wody ciepłej.

Wysoki komfort użytkowania

Urządzenie łączy wygodę, oszczędność oraz efektywność – coś, na czym zależy każdemu właścicielowi domu czy biura.

Pompa ciepła jest niemal w stu procentach bezobsługowa oraz automatyczna. Wystarczy ustawić pożądaną temperaturę w pomieszczeniach, a system samodzielnie określi parametry działania. Zaletą jest także brak konieczności gromadzenia paliwa. Instalację można najczęściej spotkać w nowym budownictwie, jak również mieszkaniach poddawanych termomodernizacji.

Ekologia

Instalując pompę ciepła, przyczyniamy się do ograniczenia emisji szkodliwego dwutlenku węgla i innych gazów cieplarnianych do atmosfery. Wykorzystujemy energię odnawialną oraz wspieramy globalną ochronę klimatu. Urządzenie doskonale wpisuje się więc w ideę czystego powietrza w Polsce.

Oszczędności w budżecie domowym

Dzięki nowoczesnemu urządzeniu grzewczemu możemy bez ograniczeń korzystać z darmowego ciepła, pochodzącego ze środowiska. Tym samym ograniczamy koszty ogrzewania budynku.

Idea PV – pompa ciepła do fotowoltaiki

Pompa ciepła w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną nie tylko zmniejszy koszty jej użytkowania, ale także pozwoli zadbać o środowisko naturalne. Urządzenie ogrzewa dom oraz wodę użytkową, pobierając energię z otoczenia.

Potrzebuje więc odpowiedniej ilości prądu do zasilania instalacji. Tutaj pomocna może okazać się fotowoltaika, która umożliwi pobór niezbędnej energii z odnawialnego źródła, czyli słońca.

Wszystkich zainteresowanych innowacyjnymi rozwiązaniami od Idea PV zapraszamy do kontaktu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ODDZWONIMY W CIĄGU 24 GODZIN.

Zacznij dbać z nami o środowisko
i o swój portfel.

DORADCA W TWOIM REGIONIE!
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

    Czym jesteś zainteresowany?