Obniż swój miesięczny rachunek za prąd

Rosnące rachunki za prąd to niezbyt przyjemna wiadomość dla wszystkich, bowiem stanowi to spore obciążenie dla domowego budżetu. Właściciele domów jednorodzinnych coraz częściej i chętniej szukają rozwiązań, które pozwolą im choć w małym stopniu obniżyć wydatki za energię elektryczną. Alternatywą, która jest bardzo przyjazna dla środowiska naturalnego jest fotowoltaika. Co się za tym kryje? Sprawdź!

Dlaczego panele słoneczne są tak dobrym rozwiązaniem dla domu jednorodzinnego?

Tworzenie fotowoltaiki dla domu to ogromne działanie ze strony projektowej. Istotne jest określenie wyjściowych danych technicznych całej instalacji, dzięki czemu stworzenie symulacji uzysku energetycznego i przygotowanie konstrukcji montażowej będzie jeszcze łatwiejsze i efektywniejsze. Nasza firma działa na terenie całej Polski, a przede wszystkim w większych miastach, takich jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań. W terenie codziennie pracuje ponad 70 doradców technicznych z naszej firmy.

Alternatywa, o której wspominamy pozwala na duże oszczędności, mimo iż w Polsce temat ten to ciągle nowość. Sytuacja jednak z roku na rok się zmienia i pokazuje, że społeczeństwo zyskuje coraz większą świadomość na temat pozyskiwania innych źródeł energii. Chcąc zamontować panele słoneczne na dachu domu można skorzystać z licznych programów dofinansowania, takie udogodnienie dotyczy nie tylko osób prywatnych, ale też firm. Dzięki temu fotowoltaika dla domu staje się jeszcze bardzo atrakcyjna pod względem finansowym.

Wydajność i oszczędności płynące z montażu paneli słonecznych

Ilość energii elektrycznej, jaką wytwarzają panele fotowoltaiczne określa się mianem ich wydajności. Kluczowe jest zatem odpowiednio zaprojektowana i zamontowana konstrukcja. Im gospodarstwo domowe zużywa więcej prądu, tym większe są korzyści z montażu paneli. Dzięki fotowoltaice, rachunki za energię ulegają znacznej redukcji, a ponadto instalacja umożliwia magazynowanie nadwyżek energii. Panele pracują non stop, przez co użytkownicy nie są w stanie wykorzystać wytworzonego prądu w całości. Wówczas nadwyżki trafiają do publicznej sieci energetycznej, które można odebrać w dowolnym momencie. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu odpowiedzi na wszystkie pytania związane z tą tematyką. Zachęcamy do kontaktu.

INWESTYCJA

Zamiast w rachunki i OSD inwestujemy we własny dom.

STABILNOŚĆ

Stała niezmienna rata.

RACHUNEK

Obniżenie rachunku za prąd do 90%.

ELEKTROWNIA

Własna elektrownia słoneczna bez wkładu własnego.

RATA

Rata kredytu niższa niż rachunek za prąd.

NIEZALEŻNOŚĆ

Uniezależnienie się od rosnących cen energii.

Przykładowy dobór instalacji

STARY RACHUNEK ZA PRĄD
195 zł/mc

RATA KREDYTU
150 zł/mc

MOC INSTALACJI: 3,3 kWp

STARY RACHUNEK ZA PRĄD
312 zł/mc

RATA KREDYTU
237 zł/mc

MOC INSTALACJI: 5,28 kWp

STARY RACHUNEK ZA PRĄD
488 zł/mc

RATA KREDYTU
361 zł/mc

MOC INSTALACJI: 8,25 kWp

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ODDZWONIMY W CIĄGU 24 GODZIN.

Zacznij dbać z nami o środowisko
i o swój portfel.

DORADCA W TWOIM REGIONIE!
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

    Czym jesteś zainteresowany?