Obniż koszty prowadzenia firmy

Jesteś przedsiębiorcą? Zostań również prosumentem!

Pozwól, aby Twoje biuro zainwestowało w odnawialne źródła energii i korzystało z takiego samego finansowania jak klienci indywidualni. Dzięki naszym instalacjom nie musisz martwić się wysokimi kosztami prowadzenia biznesu. Jak tylko spłacisz kocioł na paliwo stałe lub raty za założone panele fotowoltaiczne, możesz się cieszyć praktycznie zerowymi rachunkami za prąd i ciepło. Dogodna forma finansowania sprawia, że niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą czy małą firmę, możesz zdecydować się na inwestycję.

Zakładanie fotowoltaiki, jak również montowanie innych instalacji odnawialnych źródeł energii, to nasza specjalność. Zaufaj naszym specjalistom, a panele słoneczne lub kocioł na paliwo stałe będą Ci służyć bezawaryjnie przez wiele lat. Dokładamy wszelkich starań abyś mógł korzystać z ekologicznych rozwiązań bez najmniejszego problemu. Rozwijaj swój biznes, troszcząc się jednocześnie o otaczającą Cię przyrodę.

Nie bez powodu promienie słoneczne nazywane są zielonym źródłem energii. Wytwarzany w ten sposób prąd nie wiąże się z żadną ingerencją w środowisko naturalne. Nasza firma działająca na terenie całej Polski, od lat specjalizuje się w dostarczaniu fotowoltaiki dla firm. Na czym to polega?

Fotowoltaika dla firmy – to się opłaca!

Zasady działania paneli fotowoltaicznych nie trzeba wyjaśniać, bowiem technologia ta od lat obecna jest w Polsce. Nikogo już, więc nie dziwi widok kilkunastu kafelek na dachu budynku, zarówno w mieście, jak i na wsi. Wykorzystanie energii słonecznej do produkcji prądu niesie za sobą ogromne korzyści, dlatego coraz częściej na montaż instalacji decydują się także właściciele firm.

Montaż paneli fotowoltaicznych oraz zwianych z całą instalacją komponentów wymaga na początku poniesienie określonych kosztów, jednak wraz z upływem czasu bardzo szybko się one zwracają, bowiem cała inwestycja okazuje się być bardzo rentowną.

Oszczędności wynikające z fotowoltaiki dla firmy uzależnione są od tego, jakie będzie zapotrzebowanie przedsiębiorstwa na energię i powierzchnia dachu lub działki, na której zostaną zainstalowane ogniwa. Jednak biorąc pod uwagę rosnące ceny za energię, przedsiębiorcy również mogą sprzedawać nadwyżki z instalacji, dzięki czemu cała inwestycja staje się bardzo opłacalna.

Ekologiczna firma

Firma taka jak nasza, działająca na terenie całej Polski, szczególnie w większych miastach, takich jak Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław czy Poznań, specjalizuje się w wykonywaniu tego typu instalacji, co jest możliwe dzięki sporządzeniu odpowiedniego projektu, który powstaje na podstawie informacji o dotychczasowym zapotrzebowaniu oraz poborze prądu. Każde rozwiązanie dopasowywane jest optymalnie pod względem ekonomicznym, a także wydajnościowym danego budynku. W terenie pracuje ponad 70 specjalistów z naszej firmy.

Decyzja o zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej wiąże się z większą świadomością ekologiczną społeczeństwa niż jeszcze kilka lat temu. Jest to także korzyść dla przedsiębiorstwa, bowiem pozwala budować wizerunek firmy proekologicznej, a w dzisiejszych czasach jest to niewątpliwie duża zaleta i czynnik, który może przyciągnąć potencjalnych klientów.

INWESTYCJA

Zamiast przepłacać za prąd, inwestujemy w rozwój firmy.

WIZERUNEK

Inwestycja w OZE podnosi prestiż firmy.

RACHUNEK

Obniż rachunek za prąd w firmie.

ELEKTROWNIA

Własna elektrownia słoneczna bez wkładu własnego.

RATA

Możliwość leasingu i kredytowania.

NIEZALEŻNOŚĆ

Uniezależnienie się od rosnących cen energii.

Dzięki nowelizacji Ustawy o OZE firma może się rozliczać tak jak prosument.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI! ODDZWONIMY W CIĄGU 24 GODZIN.

Zacznij dbać z nami o środowisko
i o swój portfel.

DORADCA W TWOIM REGIONIE!
UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ
I UZYSKAJ WIĘCEJ INFORMACJI.

    Czym jesteś zainteresowany?