Zadzwoń: 33 480 25 25 | Email: kontakt@ideapv.pl

Mój prąd

Własna energia pochodząca z odnawialnych źródeł może prowadzić do zmniejszenia miesięcznych opłat nawet o 90%. Prywatne panele słoneczne w połączeniu ze zmianą sposobu rozliczeniowego to skuteczny sposób na optymalizację gospodarki energetycznej prywatnej posesji. Dotacje na instalacje fotowoltaiczne oraz inicjatywy takie jak program “Mój Prąd” pozwalają znacząco zredukować koszty wynikające z inwestycji w OZE. Dzięki temu rozwiązaniu obciążenie budżetu domowego nie ulega zmianie, gdyż spłata inwestycji rekompensowana jest przez niższe rachunki za energię.

Dotacje OZE nawet do 5000 złotych

Celem programu “Mój Prąd” jest promocja prosumenckiej polityki energetycznej, której głównym założeniem jest tworzenie prywatnych źródeł energii odnawialnej. Beneficjentami inicjatywy mogą zostać osoby fizyczne, które podpisały kompleksową umowę pozwalającą na wprowadzanie energii wytwarzanej przez prywatne instalacje fotowoltaiczne do ogólnej sieci elektrycznej. Dofinansowanie obejmuje nawet 50% kosztów montażu paneli słonecznych, do kwoty 5 tysięcy złotych — dotyczy to instalacji o mocy od 2 do 10 kW.

II nabór został zakończony w dniu 6.12.2020. Program Mój Prąd będzie kontynuowany w 2021. NFOŚiGW poinformuje o ogłoszeniu nowego naboru.

Obniżenie rachunku o 90%

Własną elektrownię bez wkładu

Zwrot w gotówce 5000 zł

Odliczenie od dochodu do 32%

Mój Prąd

DOTACJA DO KAŻDEJ ELEKTROWNI SŁONECZNEJ

PRZESTAŃ JUŻ NA ZAWSZE PŁACIĆ RACHUNKI ZA PRĄD
ZAMIEŃ RACHUNKI NA WŁASNĄ ELEKTROWNIĘ SŁONECZNĄ

Odbierz swoje 5 tyś dotacji za instalacje fotowoltaiczną

Dokumenty do programu Mój Prąd wyślemy za Ciebie.