Zadzwoń: 33 480 25 25 | Email: kontakt@ideapv.pl

Mój prąd

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej, możemy obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet o 90%.  Takie rozwiązania świetnie wpisują się w dbanie o środowisko naturalne.  Działania o charakterze proekologicznym popierają rządzący, wprowadzając dotację na zakup własnej przydomowej instalacji. Jednym z takich rozwiązań jest trzecia odsłona programu „Mój Prąd”.

Dotacje OZE nawet do 3000 złotych

Celem programu “Mój Prąd” jest promocja prosumenckiej polityki energetycznej, której głównym założeniem jest tworzenie prywatnych źródeł energii odnawialnej. Beneficjentami inicjatywy mogą zostać osoby fizyczne, które podpisały kompleksową umowę pozwalającą na wprowadzanie energii wytwarzanej przez prywatne instalacje fotowoltaiczne do ogólnej sieci elektrycznej. Dofinansowanie obejmuje nawet 50% kosztów montażu paneli słonecznych, do kwoty 3 tysięcy złotych — dotyczy to instalacji o mocy od 2 do 10 kW.

Program Mój Prąd 3.0 rusza 1.07.2021 i potrwa do 22.12.2021 lub do wyczerpania środków. Budżet tej edycji wyniesie do 534 mln złotych. W naborze mogą wziąć osoby, które zamontowały instalacje fotowoltaiczną po 1.02.2020 a nie skorzystały z dotacji w drugiej edycji programu. Środki nie przysługują osobom, które posiadają instalację fotowoltaiczną i chcą ją rozbudować.

Mój Prąd

DOTACJA DO KAŻDEJ ELEKTROWNI SŁONECZNEJ

PRZESTAŃ JUŻ NA ZAWSZE PŁACIĆ RACHUNKI ZA PRĄD
ZAMIEŃ RACHUNKI NA WŁASNĄ ELEKTROWNIĘ SŁONECZNĄ

Odbierz swoje 3 tyś dotacji za instalacje fotowoltaiczną

Dokumenty do programu Mój Prąd wyślemy za Ciebie.