Zadzwoń: 33 480 25 25 | Email: kontakt@ideapv.pl

najbardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenie grzewcze dla domu

Pompy ciepła

Pompa ciepła to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenie grzewcze dla domu.
W połączeniu z fotowoltaiką staje się niezawodnym i darmowym źródłem ciepła na długie lata. Sprawdza się również jako darmowa klimatyzacja. Idealna w nowych inwestycjach, domach jednorodzinnych, firmach, a także podczas modernizacji istniejącej instalacji. Dzięki NASZEJ ofercie wraz z pompą ciepła, otrzymasz także elektrownię słoneczną do jej darmowego zasilania, a każda wydana złotówka szybko do Ciebie wróci.
System może zapewnić niemal zerowe rachunki za energię elektryczną oraz brak emisji dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń do atmosfery, ponieważ energia z której korzystamy w domu w pochodzi w całości ze środowiska naturalnego. W domu ogrzewanym pompą ciepła nie zachodzi proces spalania i emisji zanieczyszczeń, system grzewczy jest bezobsługowy i w pełni automatyczny, znakomicie wpisuje się w politykę czystego powietrza w Polsce i nadaje się do stosowania zarówno w budynkach poddawanych termomodernizacji, jak i nowobudowanych.

Idea PV wprowadza do oferty nowy produkt – zestaw PC+PV z inwerterowym monoblokiem szwedzkiego producenta o modulowanej mocy grzewczej od 8 do 12 kW z wbudowaną funkcją chłodzenia.

Poniższe zdjęcie prezentuje gotowe zestawy